Reference

Moc si Vážím vašich zpráv, které mi píšete, co otevřete balíček nebo poté, co obdarujete nějakým mým výtvorem své známé, blízké, milované. Začala jsem si je ukládat, protože věřte, že i já občas potřebuju „nakopnout“ a znovu si přečíst, že jdu správným směrem, že i kdybych udělala na světě pouze několik lidí šťastných, třeba je inspirovala i na jejich cestě, splnila jsem svoje poslání.

Moje heslo zní: „Chci být lepší verze sebe sama“

Děkuji za motivační karty, které jsou dělané s citem a velkým porozuměním k životu a sobě samému. Doporučuji zakoupit nebo obdarovat kamarádku, která potřebuje občas v něčem nakopnout či povzbudit… Já sama jsem je darovala kamarádce a byla moc překvapená. Každý den si tahá kartičku a opravdu to sedí. A ten materiál, ze kterého jsou vyrobené, budete se jich chtít dotýkat pořád.

Dnes mi andělíček poctivě zabalen přišel… Jsem naprosto spokojená, je nádherný. Paní velice ochotná a milá, mohu jedině doporučit.

Dobrý večer, dnes dorazily kartičky. Jsou boží. Už teď je miluji. A děkuju moc za dáreček.

Ráda pochválím dílničku, kde jsou s láskou tvořené krásné výrobky. Objednávka mi přišla včas, dílnička je opravdu spolehlivá. Přeji jí mnoho zákazníku a štĕstíčko.

Veroniko, tak už se s kartami mazlím ve vlaku. Jsou nádherné a moc děkuji za dáreček.

Dobrý večer, kartičky jsou úžasný, moc děkuji!

Naprostá spokojenost. Nádherné zboží a velmi příjemná komunikace. Doporučuji a určitě ještě nakoupím.

Mnohokrát děkuji za andělku. Vřele doporučuji.

Verčo, akorát jsem se vrátila z pošty. Nedokážu vyjádřit, jakou mám radost. Je to nádherný, klobouk dolů a jen tak dál. Přečetla jsem si pět karet a každá z nich sedí. Po novém roce končím po dvou letech psychoterapie, teď vím, že když bude ouvej, tak vemu kartu a zvládnu to. Strašně moc děkuji. A děkuji, že jsme se poznaly, i když se neznáme osobně.

Moc děkuji za krásného anděla. Rychlá domluva a milé jednání. Všem doporučuji.

Verunko dobrý večer, karty jsou úžasné. Moc vám děkuji. Ať se Vám daří.

Moc moooc paní doporučujeme. Překrásný dárek pro syna do MŠ vytvořila. Super jednání, rychlost a domluva. Vše top.