Od koníčku k poslání

Jmenuji se Veronika Vařejková, obyčejná „potrhlá“ holka, s hlavou neustále v oblacích. K tvoření jsem se dostala před několika lety, kdy jsem chtěla zkusit vyrobit dekoraci s textem, která měla pro mě osobně hlubší smysl, zároveň byla originální a jedinečná. Tehdy to bylo dřevěné srdíčko s pravidly naší rodiny. S ním to vše začalo. 

Na trhu je sice nepřeberné množství dekorací s texty, ale většinou bohužel v angličtině. Já dopřávám všem svým zákazníkům, aby to, co mají ve svých domácnostech, kancelářích a všude tam, kde chtějí mít něco srdečního na očích, bylo v jazyce, kterému rozumí.

Mým poselstvím je, aby pokaždé, když se na výrobek podívají, v nich vyvolal tu nejhezčí emoci nebo vzpomínku na společné chvíle nebo milovaného člověka, od kterého jej dostali.  

Citáty, motta, moudra, básně i osobní věnování – to jsem já… K tomu vůně dřeva, barev, nějaké to zdobení ubrouskem či pouze lazurou. Svatební dekorace, cedulky, srdíčka, andílci, motivační i konverzační karty, pokladničky, doplňky, sklenice s vtipným textem…Tvořím s láskou vše, co ostatní pohladí na duši a má přidanou hodnotu, kterou vidím zejména v originálním nápadu zpracování a stylu. Ve své práci zanechávám otisk, kde jde vidět moje láska k tvorbě a vyslyšení proseb či představy zákazníka. Do toho všeho dám kus sebe a citu. Jak říkám, vše dělám s láskou a myslím, že to jde na mé tvorbě vidět. Každý kousek vyrábím tak, jak kdybych ho dělala pro sebe.

A proč Andělské tvoření?

Věřím… na anděly, na lásku, na vše, co přináší tomuto světu užitek a přesah. Podle vašich zpětných vazeb už vím, že i má tvorba jej má. Na facebooku a instagramu tedy vznikla stránka Andělské tvoření s láskou, kde mě dnes sleduje téměř 2000 příznivců a věrných zákazníků, kteří se na mne obrací pravidelně, čehož si nesmírně vesmírně vážím.